Nxehtësia tkurret tuba prodhues dhe furnizues – Mendoni për Dicore.

Ne jemi Dicore Tub, një furnizues profesionale të produkteve të ndryshme të ngrohjes shrinkable, duke përfshirë edhe lloje të ndryshme të ngrohjes tkurret tub / sleeving, produktet Tuba formohem forma nga lloje të ndryshme të materialit si polyolefin, Silicone gome, PTFE, KYNAR, polyvinylidene fluoride (PVDF), fluoroelastomere (Viton), ndër të tjera.

Ne krenohem me një ekip të fuqishëm të teknologjisë, kapaciteti i madh prodhimin për të ofruar një linjë të plotë të produkteve me cilësi të jashtëzakonshme, dhe për të sjellë përmirësime të produktivitetit për të gjithë klientët tanë të gjithë globin. Si një furnizues One-Stop, që ne gëzojmë avantazhe të veçanta mbi homologët tanë: one-stop furnizimit të ngrohjes produkteve Shrinkable dhe Shaloni instalime elektrike ndjekur nga të çmimeve konkurruese, kushtet fleksibile të pagesës, rezervat e bollshme, kohë të shkurtër e ofrimit dhe e fundit por jo përvoja më pak eksportuese profesionale mbështetur nga cilësi më të mirë të shërbimit (pas shitjes shërbimi).

Ne kemi qenë duke shërbyer klientëve për 11 vitet e fundit ka filluar operacionet në vitin 2003. U kërkojmë të gjithëve që dëshiron të bëjë dobi ngrohjes tonë tkurret tub për të kërkuar për një kuotë direkt online në faqen e tyre. Ju mund të plotësoni dhe të paraqesë formular online dhe të hetojë në lidhje me normat dhe zbritje sezonale. Me një varg të certifikatave, të cilat qëndrojnë për legjitimitetin tonë, ne garantojmë se ju nuk do të jenë të pakënaqur.

Dicore – Një emër që të përballoj për produktet shrinkable ngrohjes.

Nxehtësia tkurret tuba produkt nga Dicore

Ngrohjes tkurret tub për Fiber Optic mbylljen

HSTFC

Ngrohjes tkurret tub për Fiber Optic mbylljen është me një shtresë të veshura spirale hot shkrihet ngjitëse në sipërfaqen e brendshme. Nga shtresa të sigurojë mbrojtje të besueshme…

Mur të mesme ngrohjes shrinkable tub

MHST

Mur të mesme ngrohjes shrinkable tub (MHST-A) është një tub me të nxehtë shkrihet ngjitëse, që kanë pronat e izoluar shkëlqyer, nënshkrimin e mjedisit, dhe rezistente…

Nxehtësia tub Shrink kit

HSTK

Ngrohjes tkurret tub kit / shumëllojshmëri (HSTK) është një paketë e vogël prej 2: 1 halopgjen shrinkable pagesë Nxehtësia tub ose 3: 1 mur të dyfishtë ngrohjes tkurret tub, posaçërisht shet në…

DuraSeal Nxehtësia Shrinkable rekrutues splices

DHSCS

DuraSeal Nxehtësia Shrinkable rekrutues splices, Tuba Butt thurje lidhës (DHSCS) është i bërë prej poliolefini, me rreshtim ngjitës për mbrojtjen nga splices…

Lidhës mëngë Wire splices

SSWS

Lidhës mëngë Wire splices është një dizajn copë, i cili përbëhet nga transparente mëngë të ngrohjes shrinkable dhe lidhës fluxed siguron izolimin, inspektimi, lehtësim tendosje…

Nxehtësia e lartë izolim Shrink Tube mbrojtëse

HIHST

Nxehtësia e lartë izolim Shrink Tube mbrojtëse (HIHST) është bërë nga polyolefin rrezatimi ndër-lidhur, i projektuar për aplikimet për të nënshkruar dhe për të mbrojtur pushtetin…

Ngrohjes tkurret tub Identifikimit

HSID

Ngrohjes tkurret tub Identifikimit (HSID) janë të dizajnuara për të përmbushur tela dhe kabllo shënuar nevojat e prodhuesve me kërkesat e performancës të lartë…

Sleeves Fiber Optic Fusion thurje Mbrojtja

HSFP

Sleeves Fiber Optic Fusion thurje Mbrojtja është të përbëhet nga kryq lidhur polyolefin, tub Hot bashkim dhe Stainless çelikut për armaturë, Rod që i ruajnë optike…

PET Expandable endur Sleeving

PETS

PET Expandable endur Sleeving (PETS/PETS-F) është projektuar nga të qëndrueshme ekologjikisht miqësore fije fije njeshe PET dhe ndërtimin unik endur…

Vinyl kasetë mastikë

VYMT

Vinyl kasetë mastikë është një gome bazuar mastikë izolimin petëzuar në një fleksibël, me një të gjitha-motit 0.18mm PVC mbështetje. Ajo vulos jashtë lagështi dhe mbron…

Etilenit shirit gome propylene

EPRT

Etilenit shirit gome propylene është një shumë konformist vetë-fusing EPR bazë, kasetë tensionit të lartë splicing. Kjo është një organizatë jo-vullkanizuar, kasetë raft-stabile me të shkëlqyera…

Degë off video by Dicore

BOC

Degë off video është me ngjyra e portokalli zakonisht. Ajo është castinged me aliazh alumini që reziston në temperaturë të lartë, dhe veshja me ngjitës temperaturë të lartë…

EPDM Ftohtë Shrinkable Tube

EPDMT

EPDM Ftohtë Shrinkable Tube është një alternativë për 3M CXS Seria me raport të lartë të tkurret. Ujit-provë e tij, veti të shkëlqyera elektrike, kërpudhat Resistant, acidet dhe alkalet…

Nxehtësia Shrinkable Cable Riparimi mëngë

HSRS-N

Nxehtësia Shrinkable Cable Riparimi mëngë (HSRS-N) është bërë nga një, nxehtesia, poliolefini kryq-lidhur stabilizuar termikisht, e cila është të veshura me një ngjitës nxehtë-shkrihet…

Pajisje për fibra optike mbylljet

AFOC

Customize Paketimi Accessories qese duke përfshirë: PVC përfundojë Tape, Cable Tie, Mburoja Vazhdimësia Wire, Terminal përbashkët lidhës, PVC izolim Tape, Fiber Mbroni mëngë…

Ngrohjes tkurret Cable Fundi Cap

HSEC

Ngrohjes tkurret Cable Fundi Cap është projektuar me një shtresë spirale të veshura nxehtë shkrihet ngjitëse në sipërfaqen e brendshme të kapak fund, i cili siguron shumë i fortë…

Lajmet e fundit

kabllo Marker

  • 18 gusht 2015

Ne në shtëpi, vendet e punës, fabrika, mund të shihni kabllot të ndryshme, por në qoftë se ato nuk kanë shënuesve, […]

Çfarë Klientët Thuaj

Heat Shrink Tubes with Good price and quality. Very happy! thx!
attica17, Belgjikë
Will buy again, great product, no complaints at all :)!
mikethomas19, Kanadë
Good product, happy with transaction. THANK YOU !!!
abnormal01, SHBA
Great to work with. Thanks for the quick delivery!
peterd1113 , SHBA
Fast, accurate and good packaging. Thank You
jaca4163, Suedi
Excellent product,very quick delivery,superb!!!
jamp555, Holandë